GÜLMER MERMER MADENCİLİK

     SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  

 

 VERİ GİZLİLİĞİ 

  

GÜLMER MERMER MADENCİLİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED  ŞİRKETİ web sitemizi ziyaretinizden, şirketimize ve ürünlerimize gösterdiğiniz  ilgiden mutluluk duyarız. Biz GÜLMER MERMER MADENCİLİK SANAYİ VE DIŞ  TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ailesi olarak sizin özel bilgilerinizin korunması  konusunu ciddiye aldığımızı ve internet sitemizi ziyaretinizde kendinizi güvende  hissetmeniz için gerekli önlemleri aldığımızı belirtiriz. Kişisel bilgilerinizin  işlenmesinde özel bilgilerinizin korunması, bizim önemle üzerinde durduğumuz bir  konudur. Web sitemizin ziyaret edilmesi sırasında kaydedilen kişisel bilgiler Türk  Hukuku kapsamında veri güvenliği kuralları doğrultusunda işlenmektedir.  

 

 

 

 

 

 

   

GÜLMER MERMER MADENCİLİK  

SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  

 

 KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ 

Şirketimiz GÜLMER MERMER MADENCİLİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET  LİMİTED ŞİRKETİ ‘nin Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasına uygun  olarak ve internet sitemiz KVKK adı altında yer alan Aydınlatma Metni kapsamında  kişisel verileriniz müşteri kaydı oluşturulması ve bu kapsamda; ürün ve hizmetlerin  sizlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek sizlere  önerilmesi ile satış ve pazarlama faaliyetlerini belirlemek amacıyla Kişisel Verilerin  Korunması Hakkında Kanuna uygun olarak işleneceğini taahhüt etmektedir.  

Kişisel verilerinizin işlenmesi, korunması ve imhası için tüm kuralları ve ayrıntılı  bilgiyi şirket aydınlatma metninde bulabilirsiniz. Aydınlatma metnimize  http://www.gulmermarble.com/ linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.  

Yürürlük Tarihi: 01/12/2021 GÜLMER MERMER MADENCİLİK  SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ