Hakkımızda

Gulmer Mermer Mad.San. ve Dış Tic.Ltd Sti. olarak Turkiyede Mermer ham blok sektorunde faaliyet gosteren ihracatci bir firmayiz.

 

Merkez ofisimiz Istanbul da bulunmakla beraber Marmara, Akdeniz ve Guneydogu basta olmak uzere bölgesel olarak yerleşik Home office evlerimiz ile musterilerimize ustun hizmet vermek icin calismaktayiz. Yurtdisinda  Guangdong,Fujian ve Hebei olarak  Cin de 3 bolgede yerel ofislerimiz bulunmaktadir.

 

Ihracatimizda ozellikle Çin de çok yaygın bir pazara sahip olan firmamız, gün geçtikçe bu pazardaki payını artırmaya devam etmektedir,% 90’i Çin’e, % 5’i Hindistan’a ve % 5 diğer ülkelere ihraç etmekteyiz. Gulmer Mermer  arastirma - gelistirme faaliyetlerini artirarak surdurmektedir.

Hizli ve ilgili servisimiz, tecrubeli kadromuzla müşterilerimize sunduğumuz geniş ve bol ürün yelpazemizin yanisira Guvenirliligimiz sayesinde kuruldugu gunden gunumuze kadar surekli yukselen cizgisiyle sektorun oncu kuruluslarindan biri olmus ve olmaya devam edecektir.

 

Gulmer Mermer olarak Burdur ilinde bulunan Burdur Great Beige Ocagimizin yanisira,Turkiye genelinde bircok farklı ocaklardan ürün tedarikleri ile bütün müşterilerimizin taleplerinide karşılamaktayiz. 

 

Sürekli olarak musterilerimize iyi hizmet ve urunu sunmak ,ekonomimize daha faydalı olabilmek ,Turk mermerinin dunyaya kazanilmasina katkida bulunmakla ve ülkemizi dünya piyasasında iyi temsil etmeye onem vermekteyiz.