Gulmer Mermer Mad.San. ve Dış Tic.Ltd Sti. olarak Turkiyede Mermer sektorunde Trading , Ocak isletmeciligi ve Fabrika alanlarinda faaliyet gosteren ihracatci bir firmayiz.

Istanbul ofisimizin yani sira , Burdur ilinde Ocagimiz ve Isparta osb de Fabrikamiz bulunmaktadir. Ayriyeten Marmara, Akdeniz ve Guneydogu basta olmak uzere bölgesel olarak yerleşik Home office evlerimiz ile musterilerimize ustun hizmet vermek icin calismaktayiz. Yurtdisinda  Uzak dogu da 3 bolgede yerel ofislerimiz bulunmaktadir.

Gulmer Mermer olarak Burdur ilinde bulunan Crema Kamra , Crema Liva ve Crema Alya Ocagimizin yanisira,Turkiye genelinde bircok farklı ocaklardan ürün tedarikleri ile bütün müşterilerimizin taleplerinide karşılamaktayiz. 

Trading olarak ihracatimizda ozellikle Çin de çok yaygın bir pazara sahip olan firmamız, gün geçtikçe bu pazardaki payını artırmaya devam etmektedir,% 90’i Çin’e, % 5’i Hindistan’a ve % 5 diğer ülkelere ihraç etmekteyiz. 

Fabrika olarak baslica ihracatimiz Orta/Uzakdogu, Afrika ve Amerika agirliklidir..  

Gulmer Mermer  arastirma - gelistirme faaliyetlerini artirarak surdurmektedir.

Hizli ve ilgili servisimiz, tecrubeli kadromuzla müşterilerimize sunduğumuz geniş ve bol ürün yelpazemizin yanisira Guvenirliligimiz sayesinde kuruldugu gunden gunumuze kadar surekli yukselen cizgisiyle sektorun oncu kuruluslarindan biri olmus ve olmaya devam edecektir.

Sürekli olarak musterilerimize iyi hizmet ve urunu sunmak ,ekonomimize daha faydalı olabilmek ,Turk mermerinin dunyaya kazanilmasina katkida bulunmakla ve ülkemizi dünya piyasasında iyi temsil etmeye onem vermekteyiz.